i-feel
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

i-feel

feel free, think free, be free and respect the freedom of others...
 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 Ας συστηθούμε..!

Πήγαινε κάτω 
4 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Shirley
Admin



Αριθμός μηνυμάτων : 31
Ημερομηνία εγγραφής : 24/12/2009

Ας συστηθούμε..! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Ας συστηθούμε..!   Ας συστηθούμε..! Icon_minitimeΤετ Ιαν 13, 2010 12:34 pm

Γειά,
Είμαι η Σίρλευ, είμαι μιά απο τις διαχειρίστριες του φόρουμ, fun της σελίδας Razz και μέλος της.
Είμαι 23 ετών, σπούδαζω και δουλεύω!

Έχω πολλά ενδιαφέροντα όπως το να διαβάζω βιβλία με μια αγάπη σε αυτά της ψυχολογίας, να γράφω, να σχεδιάζω -πολύ καλύτερα απο τον sky_wolf που κάποια μέρα πρέπει να το πάρει χαμπάρι- και φυσικά να μαγειρεύω!
Μου αρέσει επίσης να περνάω χρόνο στο ίντερνετ, να βρίσκω ενδιαφέρον πληροφορίες για τα ταξίδια μου, τις σπουδές μου αλλα και να μιλάω με φίλους μου.

Ανυπομονώ να κάνω ενδιαφέρον συζητήσης μαζί σας γύρω απο τις σχέσεις μας με τους άλλους,για τις σκέψεις μας και για το πως μπορούμε να ξεπεράσουμε ή καλύτερα να κατανοήσουμε διάφορους προβληματισμούς που έχουμε.

Ανυπομονώ λοιπόν να σας γνωρίσω!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://i-feel.forumgreek.com
Sky_wolf
Admin



Αριθμός μηνυμάτων : 12
Ημερομηνία εγγραφής : 24/12/2009
Τόπος : Hellas

Ας συστηθούμε..! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ας συστηθούμε..!   Ας συστηθούμε..! Icon_minitimeΠεμ Ιαν 21, 2010 4:05 am

Γεια χαρά!

Ωπ, ναι μαι και εγώ, admininstrator-ας της διαχείρησης του i-feel όπως και η Σίρλευ. Smile

Ασχολούμαι "χομπυακά" με τον τομέα της συμβουλευτικής ψυχολογίας και των επιστημών αυτοβελτίωσης σε πρώτο στάδιο, και μετέπειτα και με άλλα 1002 πράγματα όπως σχέδιο,ιστορία,τεχνολογία,κοινωνιολογία κτλ

Μου αρέσει να κάνω πολλά πράγματα στην ζωή μου -ταυτόχρονα- και έτσι συχνά το αποτέλεσμα βγαίνει πάντα μια έκπληξη.Είναι κάτι σαν την σχέση μου με την μαγειρική ένα πράγμα [εκρηκτική] που όποτε μπαίνω στην κουζίνα πρέπει να γίνει μια προληπτική εκκένωση του κτιρίου.Razz
Αλλά όχι ,εντάξει, προσπαθώ προσπαθώ ^_^
Είναι από τις αγαπημένες μου λέξεις αυτές ,το "προσπαθώ" , και μου αρέσει πολύ όταν βλέπω κόσμο να το βάζει στην ζωή του σε πρώτη φάση, και μετά να το αντικαθιστάει με το "πετυχαίνω".
Ελπίζω να γίνει και εδώ αυτό το πολύ ενδιαφέρον φαινόμενο του "dream hunt" , ή του "στόχου hunt" , ή γενικά...εεε... να βγει κάτι καλό ρε αδερφέ..!

Να στε καλά, και ....καλή διαμονή στο i-feel. Θα περάσουμε καλά ,μπι σέρτεν οφ δατ Wink

Welcome Aboard...

(είδατε, είμαι ανάποδος και λέω το welcome στο τέλος :d )
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Thibaut1

Thibaut1


Αριθμός μηνυμάτων : 6
Ημερομηνία εγγραφής : 19/01/2010

Ας συστηθούμε..! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ας συστηθούμε..!   Ας συστηθούμε..! Icon_minitimeΔευ Ιαν 25, 2010 2:11 pm

Eimai o Kwstas 22 xronwn kai an pote perasw kai ekeina ta tria mathimata pou xrwstaw tha eimai kai ptuxiouxos tei pliroforikis. Pros to parwn doulevw kai exw arketa endiaferonta opws to podosfairo. Elpizw kai egw na kanoume polu endiaferon suzitiseis.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Shirley
Admin



Αριθμός μηνυμάτων : 31
Ημερομηνία εγγραφής : 24/12/2009

Ας συστηθούμε..! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ας συστηθούμε..!   Ας συστηθούμε..! Icon_minitimeΚυρ Φεβ 21, 2010 11:51 am

hey you Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://i-feel.forumgreek.com
Nik_gr




Αριθμός μηνυμάτων : 1
Ημερομηνία εγγραφής : 26/08/2010

Ας συστηθούμε..! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ας συστηθούμε..!   Ας συστηθούμε..! Icon_minitimeΣαβ Σεπ 04, 2010 1:12 pm

Geia xara! eimai o nikos apo Toumba! Protoetis se liges meres foititis tmimatos logotherapeias ipeirou! den itan i proti mou epilogi alla kala tha einai kai ekei elpizo. asxoloumai me psyxologia ston elefthero mou xrono kai gia afto epesa edo mesa.
ta leme!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Ας συστηθούμε..!
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
i-feel :: Smart topics :: i-feel...-
Μετάβαση σε: