i-feel
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

i-feel

feel free, think free, be free and respect the freedom of others...
 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 Smart stuff απο το ιντερνετ.! ;)

Πήγαινε κάτω 
3 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Sky_wolf
Admin



Αριθμός μηνυμάτων : 12
Ημερομηνία εγγραφής : 24/12/2009
Τόπος : Hellas

Smart stuff απο το ιντερνετ.! ;) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Smart stuff απο το ιντερνετ.! ;)   Smart stuff απο το ιντερνετ.! ;) Icon_minitimeΤετ Ιαν 13, 2010 1:20 pm

Οταν το ειδα πρωτη φορα δεν το πιστευα αυτο που συμβαινει με αυτο το "ιντερνετ τζινι".

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

Το παιχνιδι ειναι απλο.

Σκεφτεσαι εναν χαρακτηρα απο ταινεια,βιντεοπαιχνιδι,μουσικη,πολιτικο...εεεμ... βασικα σκεφτεσαι εναν διασημο ειτε υπαρκτο ειτε φανταστικο, και στον βρισκει μεσα απο 20 ερωτησεις ναι/οχι, ειτε αυτος ειναι ο Πικάσο είτε ο Πίκατσου.!
.

Απιστευτο αλλα αληθινο.Μεχρι στιγμής μόνο λιγες φορες κατάφερα και τον "νικησα" ,δηλαδη δε μου βρηκε αυτον που σκεφτομουνα.
Παω να συνεχισω What a Face


Έχει επεξεργασθεί από τον/την AquaSeed στις Τετ Ιαν 13, 2010 4:34 pm, 2 φορές συνολικά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Marilou




Αριθμός μηνυμάτων : 3
Ημερομηνία εγγραφής : 24/01/2010

Smart stuff απο το ιντερνετ.! ;) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Smart stuff απο το ιντερνετ.! ;)   Smart stuff απο το ιντερνετ.! ;) Icon_minitimeΚυρ Ιαν 24, 2010 1:29 pm

εγω τον κερδισα αλλα μου βρηκε αρκετα μπορω να πω. Razz Razz Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Thibaut1

Thibaut1


Αριθμός μηνυμάτων : 6
Ημερομηνία εγγραφής : 19/01/2010

Smart stuff απο το ιντερνετ.! ;) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Smart stuff απο το ιντερνετ.! ;)   Smart stuff απο το ιντερνετ.! ;) Icon_minitimeΔευ Ιαν 25, 2010 2:25 pm

polu kalo mou vrike polla!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Smart stuff απο το ιντερνετ.! ;)
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
i-feel :: Smart topics :: Waz up...?-
Μετάβαση σε: