i-feel
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

i-feel

feel free, think free, be free and respect the freedom of others...
 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 meet new people guys!

Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Shirley
Admin



Αριθμός μηνυμάτων : 31
Ημερομηνία εγγραφής : 24/12/2009

meet new people guys! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: meet new people guys!   meet new people guys! Icon_minitimeΚυρ Μάης 23, 2010 1:26 pm

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

Gia olous esas pou taksidevete kai thelete kapoion na sas filoksenisei giati den exete euro gia ksodema kai den kserete kanenan stin xwra pou thelete na pate, i apla thelete kapoion na sas deiksei tin poli prin xatheite, i apla thelete na pate mia volta me kapoion apo tin xwra stin opoia vriskeste...polu apla ginete members sto parapanw site. ^^^

Einai aplo, kaneis ena profile, me merikes foto sou kai liga logia gia sena kai stelneis request se atoma apo alles xwres pou prosefroune foloxenia, mia volta na sas dixoune tin poli i apla ena kafe Smile
Taxidiotes apo olo ton kosmo, groups kai events akoma kai stin idia sas tin poli - einai apisteuto poso omorfa events ginonte toso konta mas kai den exoume idea, kai taxidiotes pou mporei na einai molis merika xiliometra makria apo to spiti sou kai theloune na pioune enan kafe me kapoion tin stigmi pou esu variesai kai eisai sto i-feel kai paraponiesai oti den exeis tropo na gnwriseis neous filous... Laughing

einai polu kalo site. we like like like Smile

pou akoustike admin na grafei me greeklish!

Smile

Love you all. almost.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://i-feel.forumgreek.com
 
meet new people guys!
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
i-feel :: Smart topics :: i-feel...-
Μετάβαση σε: